Hurtownia narkotyków przy ulicy Towarowej

05.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #policja   #ulica towarowa   #narkotyki   #amfetamina   #marihuana   

 Ponad 4 tysiące porcji marihuany i amfetaminy posiadał 32-letni mieszkaniec jednego z bloków przy ulicy Towarowej w Pile. Mężczycnie grozi 10 lat więzienia.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile uzyskali informację, że 32-letni mieszkaniec Piły może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci postanowili bliżej przyjrzeć się mężczyźnie i już po kilku dniach ustalili miejsce, gdzie mężczyzna przechowuje narkotyki - informuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy KPP w Pile.
 
Pilscy kryminalni weszli do ustalonego mieszkania przy ulicy Towarowej i podczas przeszukania znaleźli ponad 4000 porcji amfetaminy i marihuany  zapakowanych w strunowe woreczki foliowe i dodatkowo oklejone taśmą klejącą. Ich właściciel ukrył nielegalny towar na klatce schodowej, w skrzynce hydraulicznej.
 
- Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. 32-letni mieszkaniec Piły za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara więzienia do 10 lat - kończy Ż. Kowalska.

To może Cię także zainteresować:
W weekend każdy znajdzie coś dla siebie
Cenzura w Powiecie Pilskim (OPINIA)
13 grudnia – powtórka z rozrywki

red. | źródło: PP24.info.pl, KPP w Pile; zdjęcia: KPP w Pile