Siatkarki pokazały bezpieczną drogędo szkoły

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #word w pile   #ruch drogowy   #edukcja   #bezpieczeństwo   #dzieci   #ptps enea piła

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile,  od początku nowego roku szkolnego konsekwentnie prowadzą zajęcia, podczas których uczą pierwszoklasistów zasad bezpiecznego poruszania się na drodze.

Tym razem pilski WORD odwiedzili pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Pile.  Miła niespodzianka dla dzieci, był udział w zajęciach siatkarek Enea PTPS Piła: Emilii Szubert i Jessicy Walker.

- Sportsmenki chętnie odpowiadały na pytania dzieci, rozdawały światło-odblaski, wycinały samoprzylepne elementy światło-odblaskowe a także oczywiście pozowały do wspólnych zdjęć i rozdawały autografy – relacjonuje Mirosław Mantaj z pilskiego WORD-u.

Na zakończenie spotkania uczniowie praktycznie przećwiczyli bezpieczne przechodzenie przez jezdnię w miasteczku ruchu drogowego przy WORD.

Uwaga drogie panie! Na stres najlepszy boks!
Nawet 10 lat za kradzież portfela
Pewna wygrana pilanek