Instrumenty do zjedzenia

12.08.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #wakacje w rck   #plac konstytucji   #rck   #dla dzieci   #wakacje   #instrumenty

Pan Andrzej to prawdziwy czarodziej. Wydobywa muzyczne dźwięki z marchewki, cukinii, ogórka, a nawet ziemniaka. Swoje sekrety zdradził podczas piątkowego spotkania z cyklu Wakacje w RCK.

Czy wiedzieliście, jaka muzyka kryje się w warzywach? Jeśli przyszliście na muzyczne warsztaty owocowo-warzywne, to już nie macie wątpliwości. Pan Andrzej tworzy trąbki z ogórka, papryki i pietruszki czy bębenki z arbuza. Ale to nie wszystko! Pozwolił dzieciom zagrać na kokosowych instrumentach i arbuzowym bębnie. Ciekawostką była także prezentacja chińskiego instrumentu wykonanego z tykwy i bambusowych piszczałek - hulusi. Podczas spotkania pan Andrzej dowiódł, że nasza wyobraźnia może być nieograniczona, a muzyka jest wszędzie!

Remont Szkoły Podstawowej nr 4 a rozpoczęcie roku szkolnego
Policyjna intuicja
Uprawiali konopie, ale do czasu

red. | źródło: Marika Naskręt; zdjęcia: Marika Naskręt