Jest zwycięstwo Enei PTPS Piła

21.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #sport   #siatkówka   #enea ptps piła   #liga siatkówki kobiet   #mecz   #trefl proxima kraków   

3 do 1 wygrała Enea PTPS Piła z Treflem Proximą Kraków, w  meczu 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

 

W pierwszym secie pilanki za sprawą dobrze grającej w ataku Dajany Bosković wypracowały sobie kilka punktów przewagi.  Trener krakowianek starał się czasem ratować sytuację, jednak siatkarki PTPS-u utrzymały przewagę do końca i przekonująco wygrały pierwszą partię.
 
Przebieg drugiego seta był podobny i pilanki prowadziły nawet 19 do 11, jednak straciły w tym momencie koncentrację i przegrały tę odsłonę do 22.
 
W trzecim secie to pilanki goniły zespól przyjezdnych. Wydawało się nawet, że krakowianki wyjdą na prowadzenie w tym meczu, jednak pilanki poprawiły szwankujący odbiór, odrobiły strat, aby następnie wygrać seta.

Przegrany set podciął siatkarkom Trefla skrzydła co skrzętnie wykorzystały pilanki. W tym secie szczególnie dobrze zagrały  Dajana Boskowić i Agata Babicz i to one głównie przyczyniły się do zwycięstwa Enea PTPS w trzecim secie i w całym meczu 3 do 1. Dzięki wygranej i trzem zdobytym punktom pilanki zajmują 8 pozycję w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Gratulujemy!

Zawodniczki Enea PTPS Piła podczas rozgrzewki i przedmeczowej prezentacji wstąpiły w okolicznościowych koszulkach z okazji obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

MVP: Agata Babicz
Enea PTPS Piła – Trefl Proxima Kraków
(25:21; 22:25; 25:22; 25:20)

To może Cię także zainteresować:
W weekend każdy znajdzie coś dla siebie
Cenzura w Powiecie Pilskim (OPINIA)
13 grudnia – powtórka z rozrywki

red. | źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Enea PTPS Piła