Porażka z mistrzyniami Polski

06.11.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #sport   #siatkówka   #enea ptps piła   #liga siatkówki kobiet   #mecz   #chemik police

Siatkarki Enea PTPS Piła przegrały 1:3 z Chemikiem Police, w meczu 4. kolejki Siatkarskiej Ligi Kobiet.

Podopieczne Jacka Pasińskiego dobrze weszły w mecz i świetnie radziły sobie na siatce zmuszając zawodniczki z Polic do błędów. Trener Głuszak starał się reagować jednak wzięty czas na nic się nie zdał. Dobrze grały  Agata Babicz, Jesica Walker oraz Karolina Różycka i to głównie dzięki nim pilanki wygrały wyraźnie pierwszego seta do 17.

W drugim secie podrażnione zawodniczki z Polic zagrały dużo lepiej. Pilanki miały problemy z przyjęciem zagrywki, co starały się  nadrabiać dobrą grą w ataku. Niestety nasze siatkarki musiały uznać wyższość rywalek i na tablicy w setach było po jeden.

W trzecim secie gra długo toczyła się punkt za punkt. Siatkarki Enei PTPS Piła miały jednak problemy z przyjęciem dobrych zagrywek Agnieszki Bednarek – Kaszy i przegrały trzecią paartię do 17.

Czwarty set był bardzo podobny do trzeciej odsłony meczu. Siatkarki z Piły w pewnym momencie zdołały wypracować sobie przewagę jednak szybko zareagował trener gości i zespół z Polic wyrównał stan seta. W końcówce lepsze okazały się jednak zawodniczki Chemika wygrywając partię do 18 i całe spotkanie 3 do 1.

Enea PTPS Piła – Chemik Police 1:3
(25:17; 16:25; 17:25; 18:25)