Najmocniej obsadzony turniej od lat

02.08.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #żużel   #turniej   #sport   #zawody   #turniej o puchar nice 1. ligi żużlowej

Turniej o  Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej odbędzie się 13 sierpnia na torze w Pile. Na starcie staną najlepsi zawodnicy, którzy rywalizować będą o miano najlepszego indywidualnie zawodnika zaplecza najlepszej ligi świata.  Tak mocno obsadzonych zawodów nie było w Pile od dawna.

Udział w zawodach weźmie 16 najlepszych zawodników Nice 1. Ligi Żużlowej z sześciu zespołów, m.in.:   Kenneth Bjerre, Mikkel Michelsen, Artur Mroczka, Hans Andresen, Maksim Bogdanov, Anders Thomsen, Kacper Gomólski i Mateusz Szczepaniak. W zawodach wystartują również czterej reprezentanci Euro Finannce Polonii Piła: Norbert Kościuch, Tomasz Gapiński, Adrian Cyfer i Michał Szczepaniak. Zawodnikami rezerwowymi będą natomiast: Vadim Tarasenko i Brady Kurtz.

Zapowiadają się więc wielkie emocje i walka o zwycięstwo do ostatniego biegu. Co więcej, bilety na najlepiej obsadzone zawody będą tańsze niż na mecze ligowe Polonii:

- bilet normalny: 22 zł,

- bilet ulgowy: 15 zł (młodzież szkół gimnazjalnych, średnich, studenci do 26 roku życia, kobiety, emeryci powyżej 65 roku życia, renciści),

- uczniowie szkół podstawowych: wejście na program zawodów,

- dzieci do lat 7:  wstęp wolny,

- program zawodów: 5 zł,

-  do wejścia na zawody uprawniają karnety na sezon 2017.

- Klub chce w ten sposób podziękować swoim kibicom za ich wsparcie i obecność w sezonie 2017 – deklarują organizatorzy, czyli przedstawiciele Eoro Finannce Polonia Piła.

Turniej, który zaplanowano na niedzielę 13 sierpnia, rozpocznie się o godzinie 14:30.

Lista startowa Pucharu Nice 1. Ligi Żużlowej:

1. Norbert Kościuch - Euro Finannce Polonia Piła

2. Kenneth Bjerre - Grupa Azoty Unia Tarnów

3. Timo Lahti - Lokomotiv Daugavpils

4. Troy Batchelor - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

5. Mateusz Szczepaniak - Arge Speedway Wanda Kraków

6. Tomasz Gapiński - Euro Finannce Polonia Piła

7. Anders Thomsen - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

8. Mikkel Michelsen - Grupa Azoty Unia Tarnów

9. Maksim Bogdanow - Lokomotiv Daugavpils

10. Peter Ljung - Grupa Azoty Unia Tarnów

11. Adrian Cyfer - Euro Finannce Polonia Piła

12. Artur Mroczka - Grupa Azoty Unia Tarnów

13. Hans Andersen - Orzeł Łódź

14. Kacper Gomólski - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

15. Artur Czaja - Grupa Azoty Unia Tarnów

16. Michał Szczepaniak - Euro Finannce Polonia Piła

R1. Vadim Tarasenko - Euro Finannce Polonia Piła

R2. Brady Kurtz - Euro Finannce Polonia Piła

Uwaga drogie panie! Na stres najlepszy boks!
Nawet 10 lat za kradzież portfela
Pewna wygrana pilanek

red. | źródło: piotr Gadzinowski; zdjęcia: Piotr Gadzinowski, Euro Finannce Polonia Piła