Gmina Piła ze statuetką Stanisława Staszica

24.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #nagroda im. stanisława staszica   #konkurs   #izba gospodarcza pólnocnej wielkopolski   

Gmina Piła lauretką XIII edycji Konkursu im. Stanisława Staszica, organizowanego przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski. Za projekt “Pracuj w Pile” kapituła przyznała Miastu pierwsze miejsce w kategorii: Wybitne Przedsięwzięcie Regionu Północnej Wielkopolski.

 

Prócz Urzędu Miasta Piły pierwsze miesjca przyznano:

Kategoria Produkcja - JENOX AKUMULATORY SP. Z O.O.
Kategoria Usługa - IMPROVIA SP. Z O.O.
Kategoria Handel - JARG MOT S.C. J.R.M.P.GÓRKA
Kategoria Dynamiczna Firma - AGENCJA ARTYSTYCZNA VIVO
Kategoria Odpowiedzialność Społeczna i Ochrona Środowiska - REPAIR CAFE PIŁA
Kategoria Innowacje i Technologie - ANPIRE INVESTMENTS SP. Z O.O.
Kategoria Osobowość Północnej Wielkopolski - PAWEŁ MICHAŁ OWSIANNY
Kategoria Nagroda Honorowa  - GRAPIL SP. Z O.O.
Kategoria Marka Północnej Wielkopolski - TERMETAL PIOTR GLANER SP. K.

Kapituła konkursu przyznała również wyróżnienienia:

Kategoria Usługa - PRZECIERANIE DREWNA USŁUGI HANDLOWE LEŚNE I TRANSPORTOWE ZENON DZIUBA
Kategoria Usługa - OŚRODEK EDUKACJI ZAWODOWEJ U STODOLNYCH SP. Z O. O.
Kategoria Handel - TOP FENCE JAROSŁAW GRZEŚKOWIAK
Kategoria Dynamiczna Firma - AKADEMIA ZDROWIA I URODY MAGIK MAGDALENA PEREC
Kategoria Dynamiczna Firma - PIEKARNIA HANIA HANNA STEPNOWSKA 
Kategoria Odpowiedzialność Społeczna i Ochrona Środowiska - ORGANIZACJA TURYSTYCZNA PÓŁNOCNEJ WIELKOPOLSKI "DOLINA NOTECI”
Kategoria Innowacje i Technologie - DEVPARK SP. Z O.O.
Kategoria Marka Północnej Wielkopolski - POLSTER SP. Z O.O. SP. K.
Kategoria Marka Północnej Wielkopolski - KARPOL SP. Z O.O.
Kategoria Marka Północnej Wielkopolski - SWISSPOL SP. Z O.O.

Podczas gali ogłoszono także wyniki trzeciej edycji konkursu "Młody przedsiębiorca", podczas którego  zadaniem uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów było przygotowanie biznesplanów. Komisja nagrodziła cztery prace oraz przyznała dwa wyróżnienia.

- I Marcin Grabowski (Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile),

- II Klaudia Sokołowska oraz Gracjan Zygmunt (Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile),

- III Oliwia Pasierbska (Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile),

- IV Mariusz Korpal (Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile).

Komisja przyznała również wyróżnienia:

- Piotr Gut oraz Adrian Stachowicz i Rafał Hammling (Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile)

Nagrody młodym przedsiębiorcom wręczył prezydent Piły,  ktory patronuje konkursowi od jego pierwszej edycji.

Nagrodzonym i wyróżnionym firmom i osobom gratulujemy.

To może Cię także zainteresować:
W weekend każdy znajdzie coś dla siebie
Cenzura w Powiecie Pilskim (OPINIA)
13 grudnia – powtórka z rozrywki

red. | źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Sławomir Nakoneczny