Pijany jechał do dzieci i partnerki

28.11.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #szydłowo   #powiat pilski   #ruch drogowy   #wypadek   #przestępstwo   #alkohol

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie, miał 28-letni mieszkaniec gminy Szydłowo, który uderzył w drzewo samochodem Honda Accord, a następnie uciekła z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło 26 listopada po godzinie 19.00 na terenie gminy Szydłowo. Policja dowiedziała się o wszystkim od świadka, który podczas zgłoszenia poinformował także dyżurnego, że z rozbitej Hondy Accord uciekł  zakrwawiony mężczyzna. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile i Posterunku Policji w Kaczorach przystąpili do poszukiwań  i po kilkudziesięciu minutach ustalili, że sprawcą zdarzenia jest 28-letni mieszkaniec gminy Szydłowo., który jak się okazało z miejsca wypadku uciekł do domu.

„Funkcjonariusze na miejscu zastali także dwoje dzieci w wieku 1 i 3 lat oraz konkubinę w zaawansowanej ciąży. Kobieta poinformowała, że to ona kierowała samochodem, próbując bronić swojego partnera. Jednak po chwili kobieta zmieniła zdanie i powiedziała prawdę. Mężczyzna również przyznał się, że wcześniej pił alkohol i wracał do domu ze spotkania.” - czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Podczas badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że mężczyzna miał  ponad dwa promile alkoholu. W tej sytuacji został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.

W weekend każdy znajdzie coś dla siebie
Cenzura w Powiecie Pilskim (OPINIA)
13 grudnia – powtórka z rozrywki

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, KPP w PIle; zdjęcie: pp24.info.pl